KONTAKT

Michal Zdeněk Zachar
Pracoval jsem, pracuji a budu pracovat jako freeleancer, lektor neverbální komunikace systému3AXIS®; lektor soft skills; image coach; poradce intuitivního feng-shui; specializuji se na poradenství pro využití osobní autenticity - pro sociální média, seberozvoj osobnosti, přípravka pro politickou kariéru; vykládám intuitivně karty pomocí barev a tvarů; jsem community manager & fundraiser; a to vše pro firmy i jednotlivce z různých oborů.
Rád píšu, dýchám, chodím a žiju. Nic z toho pro mne v životě nebylo tak jednoduché, jak to vypadá. A to je dobře, protože mám o čem psát i mluvit.
Jednou jsem se babičky zeptal, čím by chtěla, abych byl. Usmála se, pohladila mě svou rukou po vlasech a řekla: Stačí mi vidět, že budeš obyčejným člověkem.

Napište mi, co chcete řešit do e-mailu. Ozvu se vám zpět. Děkuji Vám za váš zájem. Pěkný den a ne jen ten jeden...


Živnostenský list IČ 70071951 vydaný pod ev. č. 310003-52051-00 ze dne 17.6.2002, Městskou částí Praha 3, odb. Živn. - č.j.: OŽ/09547/02/S/N.

Vaše osobní údaje získané komunikací s vámi jsou zpracovány podle zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Žádné komentáře:

Okomentovat